Ten zbytek

Blog pozastaven

5. listopadu 2013 v 17:46 | It doesn't matter
Ahoj. Tenhle článeček bude jenom takový krátky. V odstatě vám chci oznámit, že blog pozastavuji do doby než mi pojede google chrome, nebo než si zvyknu na mozillu...

Day 4.

16. září 2013 v 20:16 | It doesn't matter
Ahoj. Vím, že zase píši později než bych měla, ale nějak na to nebyl čas, nebo spíš energie. Takže téma čtvrtého dne je:
Day 4.- Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.

1) Budoucnost - hlavně o tom, kam vlastně jít na školu a co bude potom.

2) Na něho ♥

3) Tanec, soutěže a všechno kolem toho

4) Na ty,co mi ničí život, nebo ho naopak zlepšují

5) Nad písničkami - třeba jsem co si pustím, nebo co stáhnu apod.

6) Že bych se měla víc učit a věnovat škole *stejně to neudělám*

7) Kroužky - o tom, co budeme dělat příště, jestli se mi tam chce, nebo ne a tak.

Day 2.

10. září 2013 v 16:21 | It doesn't matter
Ahoj. Vaše komentáře u první části mě vážně potěšili. Tak a tady je další část:
Day 2. - Devět faktů o tobě

1) Když jsem byla malá, tak mě kousl pes - sice si to nepamatuji, ale psům od té doby prostě nedůvěřuji.

2) Zbožňuji tanec a jednou bych se chtěla naučit jazz dance - vím, že u toho by se mělo začínat, tak v pěti, ale když se chce, tak ono se to dá i oddřít.

3) Mám hrozně ráda laky na nehty - mám jich doma hrozně moc, ale mám je jenom vystavené ve skříňcě, protože nesnesu lak na nehtech a rovnou si ho zloupávám.

4) Jednou bych se strašně chtěla podívat do Moskvy.

5) Hrozně moc bych chtěla psa - Huskyho, ale matka mi to zakázala (je celkem zvláštní, že chci psa a přitom jim vůbec nedůvěřuji)

6) Umím hrát na kytaru (7 let), na flétnu (2-3 roky) a chtěla bych umět hrát na klavír.

7) Dřív jsem zbožňovala One Direction, ale už ais rok je neposlouchám. Od tý doby mám radši Justina Biebera.

8) Nemám ráda maso, melouny, jahody, čokoládu, zmrzlinu, gumový cukrový a ani moc nemusím žvýkačky.

9) Tento rok bych chtěla, aby mě přijali na gymplu, jestli to nevýjde, chtěla bych jít buď do Brna na zdravku nebo do Kroměříže na konzervatoř.

Day 1.

9. září 2013 v 19:18 | It doesn't matter
Ahoj. http://www.youtube.com/watch?v=p0skFVQoUJ4 Tak je tu první den mého 10 denního projektu (zadání - zde)
Day 1. - Deset věci, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1) Je mi hrizně líto, že se pokaždé dohádáme. Nechci, aby jsme byli přátelé - to vážne ne, ale takhle, jak se skoro nesneseme v jedné místnosti, se mi to taky nelíbí. Ze všeho nejvíc bych si s tebou chtěla vyříkat to, co se stalo tenkrát - myslím, že někdy kolem novýho roku.

2) Bože, ty seš taková p*ča. Už mě vážně nebaví poslouchat, jak jsi ve všem "nejlepší", jak máš na všechno rychlé "řešení", jak se mě snažíš "chránit". Nebýt tebe, tak by se to ↑ tolik nepos*alo.

3) Jseš ten naprosto nejúžasnější, nejvtipnější a nejtalentovanější chalan, co znám. Zbožňuji ten tvůj smysl pro humor a to vše, co dokážeš s nohama i to, jak obdivuješ, jak při protahování dokážu natáhnout dlaň až k prstům na nohách.

4) Jseš člověk, kterého nenávidím ze srdce úplně nejvíc. A je mi hrozně líto, že on♥ tě bere jako nejlepší kamarádku. Jinak těch pět minut, co jsi mi "skvěle" hrála kamarádku jsi si mohla odpustit.

5) Za poslední 3-4 roky jsi se hrozně moc změnila a mě je to hrozně líto. Jsem ráda, že se spolu ještě někdy bavíme, ale už to nejsi ty.

6) Vím, že jsem o tobě milionkrát řekla, že jsi hrozná p*ča a kdoví, co ještě, ale přísahám, že je mi to líto. Jsi hrozně milá a je s tebou vážně sranda *někdy*

7) Ze začátku jsem nenáviděla ty tvoje narážky na úplně všechno, ale teď bys to bez nich nebyla ty.

8) Líbíš se mi. Jsi chytrý a máš dokonalý úsměv.

9) Vím, že jsem ti dvakrát řekla do očí, že jsi d*bil, ale je mi to líto. Nikdy jsem to tak nemyslela, ale když ty seš někdy tak hrozně náladový a otravný...

10) Už zase jsi našla můj blog. Nevím, jestli tě to baví, nebo co si myslíš, že tu najdeš. A naopak vím, že pokaždé říkám, že ten blog nezruším a přesto ho vždycky zruším. Tentokrát píšu jenom toto: Těch posledních deset měsíců na stejné škole mi to je už úplně u p*dele.

10 Days Challenge - zadání

8. září 2013 v 19:57 | It doesn't matter
Ahoj. Vím, že mám rozdělaný projekt abeceda *jestli si ho ještě někdo pamatuje*, ale dobrá písmena jsou vyčerpaná a u ostatních jsem se tak trochu sekla, takže delší pauza a popravdě nevím jestli se k němu ještě vrátím. Ale při procházení blogů (http://ogleme.blog.cz/) jsem narazila na tento projekt. Zaujal mě hlavně ten první bod, ale udělám je všechny.
Tak tady je konečně to zadání:
Day 1.- Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Day 2.- Devět faktů o tobě.
Day 3.- Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Day 4.- Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Day 5.- Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Day 6.- Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí)
Day 7.- Čtyři věci, které tě dokáží znechutit.
Day 8.- Tři věci, které tě vzrušují.
Day 9.- Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Day 10.- Jedna zpověď.

Pozastavení

8. srpna 2013 v 18:24 | It doesn't matter
Ahoj. Sice mi bude blog strašně chybět, ale musím ho na 17 dní pozastavit, protože jeden na tři dny na slovensko k tetě a tam na počítač nebude vůbec čas. Potom budu týden u babičky, a i když tam už internet je, vůbec se s ním nedá nic dělat. A další týden mě od pondělí do pátku čeká taneční soustředění a na sobotu a neděli se vrátím k babičce, kde bude pouť. Takže celkem zanaprázdněných 17 dní...

HIATUS

7. července 2013 v 13:03 | it doesn't matter
Ahoj. Vím, že když je nadpis hiatus, že to nezní moc dobře, ale není se čeho bát je jenom na týden, protože budu u mojí babičky, kde můžu být, že tam vůbec chytím signál (sigoš :D) na mobil, na tož tam mít internet. Takže mě tu týden neuvidíte, ale pak vám napíšu, co jsem celou tu dobu dělala, takže je na co se těšit.
 
 

Reklama