Rozhovory

Rozhovor č. 1 - Cincina

17. července 2013 v 10:05 | It doesn't matter
Ahoj. Jak jsem slibovala, tak jsem taky udělala a tady je první rozhovor s adminkou, která si říká cincina a můžete ji najít na blogu: http://cincina.blog.cz/
1.) Začněme tak nějak obecně o blogu - jak dlouho máš tenhle blog?? Je to tvůj první blog, nebo si jich již vystřídala více?? Kolik času ti denně zabere blog??
Svůj blog budu mít letos v srpnu sedm let a je to můj první blog vůbec. Až teď, když to vydím takhle napsané, si uvědomuju, že je to fakt dlouho. Nikdy bych ho nevymněnila. Blog mi denně zabere asi tak hodinu, když mám připravené články, tak je pouze vložím. Je to různé. Když dělám na blogu nějaké úpravy, tak se to vždycky nějak protáhne :)
2.) Na svém blogu také zveřejňuješ povídky - jak dlouho se již věnuješ psaní povídek?? Baví tě psát na nějaké určité téma/žánr, nebo píšeš cokoliv??
Píšu od svých... tak asi třinácti letcož teď jsou čtyři roky. Nejčeštěji píšu slash, to je můj nejoblíbenejší žánr. Ale prakticky jsem schopná napsat cokoliv :)
3.) Všimla jsem že se zajímáš o Glee a HP - je ještě nějaký film/seriál, který tě zajímá??
Tak zrovna Glee a HP miluju, jsou to moje srdcovky :) Ráda se podívám například na Přátele, Krok za krokem, Dva a půl chlapa, Teorii velkého třesku... americké seriály jsou skvělé :)
4.) Co je tvým největším snem?? Jakým způsobem se ho snažíš dosáhnout??
Tak asi mým největším snem je vydat knihu. Pracuji na tom tím, že píšu povídky a postupně se tak zlepšuji. Když se dívám na svoje prvotiny a teď, co píšu, tak vidím určitý rozdíl :) Za nějakých pár let budu doufám ještě lepší.
5.) Máš nějakou závislost nebo úchylku??
:D Ano. Každý má svou úchylku. Ta moje je nejspíš to, že miluju gaye. Myslím to tak, že je plně podporuji a prostě se mi to líbí. Ten vztah a všechno okolo. Taky proto píšu slash :)
6.) Máš nějakého domácího mazlíčka??
Mám psa a jmenuje se Lejdynka :)
7.) Napadlo tě někdy natáčet nějaká videa třeba o líčení apod. ??
Napadlo, ale ne o líčení. V budoucnu se chystám natočitnějakou videoodpověd nejspíš :)
8.) Kdyby sis měla vybrat nějaké místo, kam by ses musela přestěhovat, kde by to bylo??
Asi Londýn. Ještě asi tak před rokem jsem tam chtěla žít. Ale čím víc jsem starší, tím si uvědomuju, že mám ráda své rodné město. A pokud ho jednou opustím, tak to bude hrozně těžké.
9.) Ke konci něco málo o tobě - jaká je tvoje oblíbenápísnička, barva, film...??
Tak já většinou poslouchám to, co se mi líbí. Ani nemám oblíbenou písničku, protože pokaždé se mi zalíbí něco jiného. Nejoblíbenější barva je černá... a řekla bych, že i zelená. A co se týče filmu, tak mám ráda romantické, u kterých si můžu poplakat :)
10.) Co děláš ve volném čase, když se nevěnuješ blogu??
Ráda čtu. Poslední dobou jsem to zanedbávala, ale teď se k tomu opět vracím. Pak ráda chodím ven s přáteli, dívám se na seriály... a nejraději píšu povídky :)

Nabídka, která se neodmítá

14. července 2013 v 17:53 | It doesn't matter
Ahoj. Zase jsem dostala jeden ze svých geniálních nápadů (nebo jsem spíše našla na jiném blogu). Jedná se o to, že bych na tomto blogu začala zveřejňovat rozhovory s vámy. Takže jestli byste měli zájem, tady je přihláška:

*jméno/přezdívka
*blog/jestli nemáte nevadí
*email, nebo fb, nebo skype

Já se vám potom ozvu na ten email/fb/skype. Tak snad někdo bude chtít...
 
 

Reklama