Recenze

Recenze fimů I

29. srpna 2013 v 17:27 | It doesn't matter
Ahoj. Jelikož jsem zjistila, že tak trochu nemám o čem psat a v poslední době jsem se hodně dívala na filmy, tak jsem se rozhodla udělat i nějakou tu recenzi. Pro dnešek ohodnotím dva fimly, které jsem viděla někdy včera a předevčírem. První z nich je:
STREET DANCE 2
Street dance 2 je dle mého názoru dokonce lepší než 1. Kombinace latina se streetem je rozhodně lepší než kombinace baletu se streetem. Příběh Ashe je zajímavější a i taneční scény jsou zde lepší. V pradě by sice nemohli jenom tak přijít doprostřed největší evropské soutěže - dost teoreticky by nemohli ani jen tak dojít na její začátek, přesto byl finálový battle opravdu skvěle udělaný. Tento film doporučuji úplně každému, protože je vážně skvělý.
STEP UP 1
Kdyby mi někdo nabíl, abych se s ní na ten film podívala znova, tak mu řeknu rozhodně ne, protože podle mě je to úplně otřesný film. Po půl hodině jsem ho přetočila na konec, protože mě to vážně nudilo a to obdivuji to, že jsem u toho té půl hodiny vydržela. Jediné, co se na filmu líbilo bylo to taneční vystoupení na konci, protože balet mě docela fascinuje. Film rozhodně nedoporučiji, i když každý asi máme jiný vkus....
 
 

Reklama