Leden 2014

Školy...

11. ledna 2014 v 19:01 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj Vracím se. Nevím jestli definitivně, nobe než mě to prostě zase přestane bavit. Ale snad to první. Tento článek bude asi celý k nadpisu a týká se podávání přihlášek; totálně nevím kam je dat. Vždycky když už jsem si jistá, tak se prostě něco změní, nebo se mi tam prostě moc nechce. Chtěla bych jít na zdravku a přinejlepším na zdravotnické lyceum a jako druhý jazyk bych chtěla ruštinu, protože se prostě odmítám učit německy; nemám ten jazyk ráda.


Prvně jsem se byla podívat v Brně na Jaselské. Musela bych tam každý den hodinu dojíždět. Není to moc, ale taky to není zrovna málo... Kromě toho bych tam stejně musela mít němčinu. ale na noc bych byla normálně doma; poměrně blízko u přátel, stíhala bych kroužky apod.. Škola vyoadá docela pěkně - je sice starší, ale je vážně pěkná. Máhodně odborných učeben a je celkově pěkně vybavená.
Dance

Na druhé škole jsem byla ve Žďáru. Je sice o něco dál, ale není to moc. Bydlech bych tam musela na intru a v podstatě, tam nikoho neznám; ne úúplně nikoho - bydlím tam jeden borec, se kterým se znám a je hrozně milej, ochotnej, laskavej,... Jako druhý jazyk zde je moje vysněná ruština. A když jsme mluvila s ředitelkou, tak řekla, že bych se tam mohla dostat i bez přijímaček... Ale je to daleko a na té škole neznám vůbec nikoho, kdykoliv se cokoliv stane, budu odkázaná jenom na sebe...

Ve výsledku si prostě nedokážu vybrat a čas se hrozně krátí. Ještě ke konci se vám omlouvám za chyby; nejsem teď moc zvyklá na tohle rozpoložení klávesnice... ;)