Pocitově....

13. října 2013 v 19:35 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Jo - zase jsem se vykašlala na blog, ale snaha je. Nebudu vám shrnovat celý týden, protože si z něho pamatuju fakt minimum, takže to vezmu až od pátku:
Ve škole to docela šlo, takže to snad ani řešit nemusím. Odpoledne jsem měla mít výtvarku na umělecké, naštěstí jsem z matky vytáhla omluvenku, takže jsem tam odseděla jenom hodinu. Potom jsem si šla rychle domů hodit věci, zašla jsem naproti kamarádkám a šlo se na párty, párty, párty... Bylo to fajn *až na to hádání se* zatančili jsme si, podívali se na vystoupení, pobyli na wifině a udělali jsme si pr*el z jednoho borca, kterýho popravdě ani neznám. Dom jsem přišla už v sedm, a i tak jsem měla vážně strach - ono když bydlíte na ulici, kde je domov důchodců, zvláštní škola, dvě nonstop hospody a je to oblíbená trasa bezdomovců, tak to není zas taková sranda. Sobota se zrána jevila dobře - omyl. asi v desetdojel strejda s babičkou. Se strejdem jsem se nesnesla už od rána. Babička mi popřála k narozeninám *mám je až příští týden* a řekla mi, že už je domluvené to propichování uší - někdy na 16. 11. - myslím. Večer jsem si šla lehnout ještě před osmou, ale stejně jsem se moc nevyspala.
(8) the vampire diaries | Tumblr
A pak přišel dnešek. Vstávala jsem ve čtvr na sedm. Hlavně, že mě otec vzbudí, kdybych já neprobudila ho, tak bych už ani vstávat nemusela. Zavezl mě a moji matku, která měla už od rána vážně legendární náladu, do Blanska na zemskou ligu v hip hopu. Byla to vlastně moje první soutěž - ovšem rovnou v kategorii adults profi, což není zrovna lehká kategorie, ale co už poslední jsem nebyla - nejhorší bylo, že jsem se v půlce té minuty sekla a prostě jsem tam zůstala stát, naštěstí jsem se po pár sekundách zase chytla, ale pořadí to ovlivnilo hodně.... Matka mi řekla, že příště se mnou nepojede, protože nebude tam sedět celý den, aby viděla, jak mi skvěle jde *vůbec na ni nejsem naštvaná* Takže jsem si vzala diplom a jeli jsme dom. Otec měl naštěstí báječnou náladu, takže jsme nakonec poobědvali pizzu a dívali se na koucora v botách *obědvali jsme asi ve čtyři* No, a pka jsem se konečně dokopala k tomuto článku...
 


Komentáře

1 Jája Jája | E-mail | Web | 15. října 2013 v 8:49 | Reagovat

Předem všechno nejlepší k narozeninám (abych příště nezapomněla). Jdeš na propichování uší - takže nemáš náušnice? Mě užíralo už ve školce, že jsem byla jediná, která je neměla.:)
Vždycky mě fascinuje, když někdo svolá nějakou sešlost (párty bych tomu neříkala), pak všichni vytáhnou mobily a surfujou na netu. Ale vidím, že vy jste si mejdan užili.
Na takové ulici bych si asi na bydlení musela hodně zvykat.

2 Andy Andy | Web | 15. října 2013 v 16:18 | Reagovat

Spřátelím ráda :)
Jak si chceš nechat propíchnout ty uši? :D Jinak, kdy máš narozky? Já 20.10. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama