Září 2013

Rozbřesk mezi tmou...

23. září 2013 v 20:11 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Toho nadpisu si už ani nevšímejte, protože já už ážně nevím, co tam napsat. Takže shrnutí víkendu - v sobotu jsme s rodiči jeli k babičce *proč se dozvíte později*. Cestou jsme to vzali přes Brno, a tak jsme se stavili ve Vaňkovce - a prostě, kdo jste viděli Klub sráčů, tak prostě tama šli dvě borky a to bylo úplně jak z toho filmu, když jsou v tom obchodě *je to hned u začátku*. Potom jsme teda už jeli k babičce, kde jsme v podstatě jenom čekali na strejdy. Měl přijet v pět, takže ovšemže přijel v sedm. Tam jsme mu nechali naše auta - aby mu trochu spravil brzdový okruh - a vzali si to jeho a jeli jsme domů. V neděli jsem spala do oběda a potom jsem měla tréning - dělali jsme i novou sestavu a bylo to celkem fajn.
Dnešek byl už trochu horší, ale večer byl stejně zase boží :-* Ráno jsem v lavici naštěstí našla tu brožuru, takže zase se věnování rozborům. Potom jsme psali písemku z češtiny a z fyziky, jelikož mi bylo hrozně špatně, tak jsem potom šla domů. Asi hodinu jsem tak napůl spala, potom jsem se věnovala škole - rozbory, čtenařák. A protože mi v podvečer už bylo dobře, tak jsem prostě šla na trenál. Otec řekl, že ani nemám zkoušet tancovat, takže jsem mu to slíbila a jak se dalo čekat, tak jsem trénovala. Měli jsme dělat dua. No, a prostě za mnou přišel jeden borec, že taky nechce s tím duem soutěžit, tak jsme to duo dělali vlastně jenom na zabití času - teda ono to nakonec bylo trio, protože jsme byly v lichým počtu. A jestli si z léta ještě pamatujete tu holku, co mě docela s*ala na soustředku, tak si ovšem neodpustila něco neříct.... No, co... Teď bych si měla konečně jít nachystat věci na zítřek do školy....

Day 5.

20. září 2013 v 19:40 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Tak nějak dělám v tomto projektu čín dál větší pauzy, ale buď není čas nebo energie, takže tak.
Day 5.- Šest věcí, kterých si přeješ, abys je nikdy nebyla bývala uděla

1) Ze všeho nejvíc jsem vždycky chtěla, abych jako malá neposlechla matku a šla na tu základku, na kterou jsem měla jít a ne na tu, na které teď jsem. ale s tím už jsem se nějak smířila - přesto toho pořád lituji.

2) Druhá věc je taky, abych neposlechla moji matku a šla už z páté třídy na gympl - na základce jsem zůstala jenom kvůli ní.

3) Nenechala bych se vyprovokovat k tomu, abych mu řekla, že je debil - je mi to strašně moc líto ještě teď.

4) Nešla bych už znovu tento rok do sboru, protože učtel začal být aspoň napůl zodpovědný a je to horší, než když poskakoval kolem té kr*vy.

No, tak nějak myslím, že už je to všechno, protože mě toho víc vážně nenapadá...
Diary...
Achjo... Tak teďka trochu nemám vůbec dobrou náladu... Mám rýmu, pořád smrkám, bolí mě nos a už zase do sebe cpu léky. Do toho jsem asi ztratila brožuru do češtiny, která se už nevydává, takže ji asi budu muset celou ofotit - ještě stále doufám, že ji najdu. http://www.youtube.com/watch?v=3RvAbKjH9gU K tomu jsme ve čtvrtek měli druhý sbor tohoto roku, kde nám učitel oznamoval,co budeme dělat - popravdě?? Tento rok radši zůstanu ve škole, než abych měla jet do Olešnice s tím, co máme připravené (tím myslím, že nám řekl, že 6 týdnů je málo na tréning *co chce víc, k*rva??* takže se zpívá to, co minulý rok) - ono to teď možná bude vypadat, že když odsunul moje sólo s Leničkou, že nejedu kvůli tomu, ale ať si myslí, kdo chce, co chce.... Achjo - už chci neděli - konečně zase trenál a měl by už přijet R., takže to bude snad úplně boží....

Day 4.

16. září 2013 v 20:16 | It doesn't matter |  Ten zbytek
Ahoj. Vím, že zase píši později než bych měla, ale nějak na to nebyl čas, nebo spíš energie. Takže téma čtvrtého dne je:
Day 4.- Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.

1) Budoucnost - hlavně o tom, kam vlastně jít na školu a co bude potom.

2) Na něho ♥

3) Tanec, soutěže a všechno kolem toho

4) Na ty,co mi ničí život, nebo ho naopak zlepšují

5) Nad písničkami - třeba jsem co si pustím, nebo co stáhnu apod.

6) Že bych se měla víc učit a věnovat škole *stejně to neudělám*

7) Kroužky - o tom, co budeme dělat příště, jestli se mi tam chce, nebo ne a tak.


Day 3.

14. září 2013 v 13:02 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Po asi jedno denní pauze se vracím k mému projektu. Dnešní téma je:
Day3. - Osm způsobů jak si získat tvé srdce

1) Jedním ze způsobů je rozhodně, aby měl na něco talent. Ať už na sport, něco s hudbou, a nebo byl prostě chytrý, protože to dokáže vždycky okouzlit.

2) Dalším způsobem je, že by se měl chovat, tak na co vypadá. Prostě když vypadá jako zmetek, tak by se měl chovat jako zmetek a když vypadá jako skvělý člověk, tak by se tak měl taky chovat. Protože když se chová nějak na opak, tak .... prostě to vypadá divně.

Vím, že má být osm způsobů, ale už dva dny nad tím přemýšlím, když je chvilka času a prostě víc mě nenapadá a tyhle dva body jsou stejně asi nejdůležitější. Takže se vám omlouvám, že je toho trochu míň.

Tumblr
Pátek 13. 9.
Někteří lidé považují pátek 13. za nešťastný. Já osobně jsem ho brala jako jeden z nejlepších dní. No, ale tento pátek to tak moc zrovna nevypadalo. Na volitelný tělák jsme měli novou učitelku. Vypadá docela mile, ale jestli něco je, tak rozhodně ne milá. Naštvala se už hned na začátku jenom proto, že na tělák nemáme boty a většinou býváme bosky. Potom jsme hrály tu nejblbější hru, co ji zrovna napadlo s dost pochybnými pravidly. Teprve až zazvonilo tak jsme končily, takže jsme se museli převléct a v podstatě obejít celou školu, co nejrychleji, aby jsme na obědě nebyly poslední *ovšem, že jsme poslední byly* Já jsem potom ještě měla dvouhodinovku výtvarky na zušce. Nebylo to tak zlý a lidi jsou tam taky docela milí. Cestou domů do toho ještě začalo pršet - říkala jsem si, že deset metrů od baráku nemá smysl vytahovat deštník, takže jsem ještě i zmokla....

Hi, guys ;D

12. září 2013 v 18:01 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Vím, že jsem včera nepřidala projekt, ale nějak na to nezbyla síla. Jenom mi skočila škola, tak jsem se nějak snažila udělat úkoly a to jsem se ani nestihla podívat na projekty, takže se jím snažím věnovat dnes. Potom jsme měli první teéning. Sice jsme si celou dobu povídali a vysvětlovali, co vše je nutné vyplnit v přihlášce, přesto to bylo celkem na dlouho. Potom jsme trochu prořešili soutěže a jejich princip. Když jsem přišla dom, tak jsem se už jenom navečeřela, zhlédla druhou půlku gymplu a šla jsem spát.
Tímhle tím článkem jsem vám v podstatě chtěla oznámit, že projekt posouvám na víkend, protože teď nějak není čas na přemýšlení nad ničím jiným, než nad školou, olympiádou, absolvenťákem,... Tak aspoň doufám, že vy to zvládáte líp než já...

Day 2.

10. září 2013 v 16:21 | It doesn't matter |  Ten zbytek
Ahoj. Vaše komentáře u první části mě vážně potěšili. Tak a tady je další část:
Day 2. - Devět faktů o tobě

1) Když jsem byla malá, tak mě kousl pes - sice si to nepamatuji, ale psům od té doby prostě nedůvěřuji.

2) Zbožňuji tanec a jednou bych se chtěla naučit jazz dance - vím, že u toho by se mělo začínat, tak v pěti, ale když se chce, tak ono se to dá i oddřít.

3) Mám hrozně ráda laky na nehty - mám jich doma hrozně moc, ale mám je jenom vystavené ve skříňcě, protože nesnesu lak na nehtech a rovnou si ho zloupávám.

4) Jednou bych se strašně chtěla podívat do Moskvy.

5) Hrozně moc bych chtěla psa - Huskyho, ale matka mi to zakázala (je celkem zvláštní, že chci psa a přitom jim vůbec nedůvěřuji)

6) Umím hrát na kytaru (7 let), na flétnu (2-3 roky) a chtěla bych umět hrát na klavír.

7) Dřív jsem zbožňovala One Direction, ale už ais rok je neposlouchám. Od tý doby mám radši Justina Biebera.

8) Nemám ráda maso, melouny, jahody, čokoládu, zmrzlinu, gumový cukrový a ani moc nemusím žvýkačky.

9) Tento rok bych chtěla, aby mě přijali na gymplu, jestli to nevýjde, chtěla bych jít buď do Brna na zdravku nebo do Kroměříže na konzervatoř.


Day 1.

9. září 2013 v 19:18 | It doesn't matter |  Ten zbytek
Ahoj. http://www.youtube.com/watch?v=p0skFVQoUJ4 Tak je tu první den mého 10 denního projektu (zadání - zde)
Day 1. - Deset věci, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1) Je mi hrizně líto, že se pokaždé dohádáme. Nechci, aby jsme byli přátelé - to vážne ne, ale takhle, jak se skoro nesneseme v jedné místnosti, se mi to taky nelíbí. Ze všeho nejvíc bych si s tebou chtěla vyříkat to, co se stalo tenkrát - myslím, že někdy kolem novýho roku.

2) Bože, ty seš taková p*ča. Už mě vážně nebaví poslouchat, jak jsi ve všem "nejlepší", jak máš na všechno rychlé "řešení", jak se mě snažíš "chránit". Nebýt tebe, tak by se to ↑ tolik nepos*alo.

3) Jseš ten naprosto nejúžasnější, nejvtipnější a nejtalentovanější chalan, co znám. Zbožňuji ten tvůj smysl pro humor a to vše, co dokážeš s nohama i to, jak obdivuješ, jak při protahování dokážu natáhnout dlaň až k prstům na nohách.

4) Jseš člověk, kterého nenávidím ze srdce úplně nejvíc. A je mi hrozně líto, že on♥ tě bere jako nejlepší kamarádku. Jinak těch pět minut, co jsi mi "skvěle" hrála kamarádku jsi si mohla odpustit.

5) Za poslední 3-4 roky jsi se hrozně moc změnila a mě je to hrozně líto. Jsem ráda, že se spolu ještě někdy bavíme, ale už to nejsi ty.

6) Vím, že jsem o tobě milionkrát řekla, že jsi hrozná p*ča a kdoví, co ještě, ale přísahám, že je mi to líto. Jsi hrozně milá a je s tebou vážně sranda *někdy*

7) Ze začátku jsem nenáviděla ty tvoje narážky na úplně všechno, ale teď bys to bez nich nebyla ty.

8) Líbíš se mi. Jsi chytrý a máš dokonalý úsměv.

9) Vím, že jsem ti dvakrát řekla do očí, že jsi d*bil, ale je mi to líto. Nikdy jsem to tak nemyslela, ale když ty seš někdy tak hrozně náladový a otravný...

10) Už zase jsi našla můj blog. Nevím, jestli tě to baví, nebo co si myslíš, že tu najdeš. A naopak vím, že pokaždé říkám, že ten blog nezruším a přesto ho vždycky zruším. Tentokrát píšu jenom toto: Těch posledních deset měsíců na stejné škole mi to je už úplně u p*dele.


10 Days Challenge - zadání

8. září 2013 v 19:57 | It doesn't matter |  Ten zbytek
Ahoj. Vím, že mám rozdělaný projekt abeceda *jestli si ho ještě někdo pamatuje*, ale dobrá písmena jsou vyčerpaná a u ostatních jsem se tak trochu sekla, takže delší pauza a popravdě nevím jestli se k němu ještě vrátím. Ale při procházení blogů (http://ogleme.blog.cz/) jsem narazila na tento projekt. Zaujal mě hlavně ten první bod, ale udělám je všechny.
Tak tady je konečně to zadání:
Day 1.- Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Day 2.- Devět faktů o tobě.
Day 3.- Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Day 4.- Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Day 5.- Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Day 6.- Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí)
Day 7.- Čtyři věci, které tě dokáží znechutit.
Day 8.- Tři věci, které tě vzrušují.
Day 9.- Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Day 10.- Jedna zpověď.

Work hard, play hard

8. září 2013 v 13:48 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. http://www.youtube.com/watch?v=kD9Ug1OOArw Jak jste si již mohli všimnout je na blogu trochu upravený dess *mojí vlastní výroby, což je asi i vidět* Mě osobně se moc nelíbí, ale nechce se mi to předělávat nazpět, takže tu nějakou chvíli pobude.
No, a jaký byl váš první týden školy?? Řeknu vám, že u mě to bylo celkem tvrdý a to ten nejhorší týden teprve přichází. V pátek jsme dostali zadání školního kola matematické olympiády. Máme na to čas do vánoc *což není zrovna moc* Zatím mám hotové dva příklady, z čehož mi ten jeden vyšel nějak divně, ale i když jsem to přepočítávala celý den, vycházela to pořád stejně. Do toho nám ještě oznámili, že máme se sborem dva týdny na to secvičit celé vystoupení *ono se to zdá jako dost, ale když máte hodinu týdně, tak máte v celku dvě hodiny* A k tomu všemu mi ještě začínají taneční trenály 3x týdně, kytara a výtvarka, takže jestli zvládnu tenhle týden, tak už zvládnu asi všechno. http://www.youtube.com/watch?v=haIpoOCFdzM ...