Červenec 2013

Strýko hrdina

30. července 2013 v 12:00 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Kromě toho, že v projektu abeceda si dávám stále pauzu, vám teď napíšu něco k nadpisu: Jelikož je u nás pouť, tak k nám přijeli i strejda s babičkou. Včera večer byl strejda s taťkem vrátit jednomu jejich kamarádovi míchačku. Cestou zpátky se ale zdrželi u autonehody, takže jsme museli jít s matkou ke kolotočům sami, což dopadlo jako vždycky - řvala na nás celou cestu.
30. 7. 2013
Dnešek je pro mě jedním z dalších nudných dnů. Taky vím, že jsem vám nepsala poslední asi 3-4 dny, ale rozhodně nemíním tento blog zrušit. V neděli jsme byli znova na kolotočích a potkala jsem tam hned dva kluky, který jsem dřív chtěla *toho jednuho chci ještě teď*. Odpoledne jsem strávila u počítače, knih a televize. Včera jsme byli v Brně nakupovat, ale nic nového nemám a nic zajímavého se tam nestalo. Dnešek strávím opět u počítače - sledováním youtube kanálu KMBTalent -knih a počítače. Doufám, že aspoň vy se dobře bavíte....

Dear diary, ....

26. července 2013 v 11:15 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Opět si dám pauzu od projektu abeceda, protože i když jsem se snažila nějaký článek napsat, prostě to nijak nešlo. Ale nemusíte se bát, k projektu se ještě někdy vrátím a myslím, že to bude i celkem brzo.
26. 7. 2013
Dnešek byl další z dnů, kdy jsem vstávala okolo sedmé. S rodiči jsme jeli nakupovat a jela s námi opět babička. Sice jsem musela poslouchat všechny její kecy o tom, jak byla kdysy mladá, ale slíbila mi, že mi s dědem zaplatí tábor, který matka s otcem nechcou zaplatit. Vím, že tenhle článek je strašně krátký, ale když celý den sedíte doma, tak ono zase není moc co napsat...

Pro ana blogy

24. července 2013 v 12:25 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Pro dnešek si dám takovou malou pauzičku od projektu abeceda, protože mě celkem zaujalo téma týdne. Našla jsem mnoho článků o tom, že jsou to blogy, které jenom všem ukazují jak "chudáček" holčička celý den nic nejedla a ještě se s tím chlubí. Můj názor na věc je přesně opačný. Znám mnoho pro ana blogů a rozhodně je podporuji. Myslím, že na jejich místě bych nevydržela ani týden.
24. 7. 2013
Kromě toho, že mně dneska ráno probudila jedna z mých čtyř nočních můr, to bylo zatím docela v pohodě. Jeli jsme s rodiči nakoupit - mám nový žlutý lak na nehty. Potom mi mata zkusila nabarvit ty vlasy na blond. Celou odbu u toho nadávala, že jí to nejde, tak jí přišel pomoc otec. Tomu to šlo líp. Stejně nakonec barva vůbec nechytla, takže zítra to zkusím přebarvit na zrzavo. A to už snad chytne. Dnešek asi strávím už doma a dokončím první kapitolu jedné povídky, kterou přepisuji snad po šesté, protože se mi to stále nelíbí a zítra bych měla jít ven. Chceme jet na kole, což zrovna nemám doma, takže ještě nevím, jak to dopadne...

Písmeno B

22. července 2013 v 12:01 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Je tu další díl z projektu abeceda. Pod písmenem B jsem si vybrala nadpis:
BREAK DANCE
Většina lidí si pod tímhle tím nadpisem představí salta, točení se na hlavě apod. Je to sice i o tom, ale je to i něčem víc. Je to o požitku z hudby *pěkná kravina* Neberte to tak, jakože bych break uměla - jo, jasně umím takový ty sračky na, při kterých stojíte na nohách a nebo kolečkana zemi, ale stojky nebo něco na rukách nebo hlavě to už fakt ne. Přesto je to styl tance, který obdivuji. Dokonce jsem o něm našla i zajímavé motto: "Život to není break dance, ale break dance je o život, respekt každému, kdo se tomu věnuje." - je trochu delší a blbě se pamatuje, ale je krásný.
22. .7. 2013
Dneska jsem vstala někdy o půl osmý, což u mě vážně není zvykem. Jela jsem s rodiči nakupovat a konečně jsem přemluvila mamku, aby mi koupila barvu na vlasy. Takže už ji mám doma a zítra si přebarvím vlasy na blond. Ještě jedu odpoldne s kamarádkou k rybníku. Doufám, že nebude chtít dělat žádný statusy a společný fotky, protože to vážne nemám ráda. K tomu má ještě jeden kluk narozeniny *už jsem vám o něm psala - je to tak jak by mě zajímal jeho názor na věc* a já nevím jestli mu mám popřát *myslím tím status na zeď* Jenže mám strach, že tam budou komenty typu, že jsem jeho holka...

Písmeno A

20. července 2013 v 18:38 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Toto je první článek k projektu abeceda. Jako první v abecedě je písmenko A *to je ale překvapení*Na toto písmeno jsem si vybrala téma:
AMULET
Kromě toho, že se stejně jmenovala básnička, kterou jsem tento rok recitovala ve škole, považiji amulet za určitý druh talismanů, takže tento článek bude spíš o talismanech, protože na T mám už něco jinýho. Popravdě moc na talismany nevěřím, ale takové tři mám. První je malá hračka *je to velký asi jako hračka z kinder vejce* egyptské kočky. Dostala jsem ji, když mi bylo šest od mojí tehdejší kamarádky Nely. Druhý je slon, který pije drink *vypadá to jako kravina* Toho jsem taky dostala od Nely. Tyto dvě hračky mi hlavně připomínají, jak jsme spolu "vařili" kyselku a švestky a chlap, co bydlí u té kyselky nám nadával, že jí zbytečně plýtváme. Třetí a poslední je hrošík, který jakože tančí break dance - ten už je z kinder vajíčka, ale strašně se mi líbí. Tento odstavec nemá vůbec žádný smysl, takže písmeno B bude snad příště lepší.
20. 7. 2013
Včera odpoledne jsme byli teda v tom aquaparku. Bylo tam hodně lidí, tak jsme šli dovnitř do krytého bazéna. Voda byla celkem studená, ale dalo se to přežít. Jenom jsem měla úplně fialové prsty jaká mi byla zima. Nejlepší bylo, když tam přišel nějaký cizí starý chlap s dvěma syny. Trochu mi to připomělo mě - prostě ten starší celou dobu křičel na toho mladší ať ho nechá napokoji. Potom jsme se cestou domů stavili na pizze. Byla dobrá a ta paní, co tam pracovala byla celkem milá. Od tý doby už se nic zajímavýho nestalo - snad kromě toho, že v týdnu mám jet s jednou kamarádkou k rybníku a snad jsem konečně sehnala na soustředění, abych tam nebyla sama...

Nový nápad - zase

19. července 2013 v 12:30 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Ze začátku k tomu nápadu . Někde na nějakém blogu jsem narazila na Projekt abeceda - nebo tak nějak. Princip spočívá v tom, že autor - pro tento případ já - přidá ke každému písmenku abecedy jeden článek. To k mému nápadu zatím vše - píšu to jenom, abyste se nedivili až na to narazíte.
19. 7. 2013
Popravdě celý můj týden vypadá úplně stejně - v deset vstanu, podívám se na Mixxxer, Partičku a Upíří deníky, oběhnu nějaké blogy, naobědvám se, jedu s rodiči a babičkou nakoupit, oběhnu zase nějaké blogy, čtu, podívám se na Simpsnovi, čtu, podívám se na film, co zrovna dávaj v televizi a potom na další Simpsnovi a jdu spát - nebo spíš do tří do rána ležím a čumím do stropu. Až do dneška - dneska je na programu malá změna. Odpoledne pojedeme zase do aquaparku do Blanska. Doufám, že tam nebude taková zima jako minule a večer si zajedeme na pizzu ke Kaufulandu ♥ Jinak viděli jste film Znova 17 - vypadá to jako kravina a začátek i kravina je, ale potom je u toho celkem prdel...

Rozhovor č. 1 - Cincina

17. července 2013 v 10:05 | It doesn't matter |  Rozhovory
Ahoj. Jak jsem slibovala, tak jsem taky udělala a tady je první rozhovor s adminkou, která si říká cincina a můžete ji najít na blogu: http://cincina.blog.cz/
1.) Začněme tak nějak obecně o blogu - jak dlouho máš tenhle blog?? Je to tvůj první blog, nebo si jich již vystřídala více?? Kolik času ti denně zabere blog??
Svůj blog budu mít letos v srpnu sedm let a je to můj první blog vůbec. Až teď, když to vydím takhle napsané, si uvědomuju, že je to fakt dlouho. Nikdy bych ho nevymněnila. Blog mi denně zabere asi tak hodinu, když mám připravené články, tak je pouze vložím. Je to různé. Když dělám na blogu nějaké úpravy, tak se to vždycky nějak protáhne :)
2.) Na svém blogu také zveřejňuješ povídky - jak dlouho se již věnuješ psaní povídek?? Baví tě psát na nějaké určité téma/žánr, nebo píšeš cokoliv??
Píšu od svých... tak asi třinácti letcož teď jsou čtyři roky. Nejčeštěji píšu slash, to je můj nejoblíbenejší žánr. Ale prakticky jsem schopná napsat cokoliv :)
3.) Všimla jsem že se zajímáš o Glee a HP - je ještě nějaký film/seriál, který tě zajímá??
Tak zrovna Glee a HP miluju, jsou to moje srdcovky :) Ráda se podívám například na Přátele, Krok za krokem, Dva a půl chlapa, Teorii velkého třesku... americké seriály jsou skvělé :)
4.) Co je tvým největším snem?? Jakým způsobem se ho snažíš dosáhnout??
Tak asi mým největším snem je vydat knihu. Pracuji na tom tím, že píšu povídky a postupně se tak zlepšuji. Když se dívám na svoje prvotiny a teď, co píšu, tak vidím určitý rozdíl :) Za nějakých pár let budu doufám ještě lepší.
5.) Máš nějakou závislost nebo úchylku??
:D Ano. Každý má svou úchylku. Ta moje je nejspíš to, že miluju gaye. Myslím to tak, že je plně podporuji a prostě se mi to líbí. Ten vztah a všechno okolo. Taky proto píšu slash :)
6.) Máš nějakého domácího mazlíčka??
Mám psa a jmenuje se Lejdynka :)
7.) Napadlo tě někdy natáčet nějaká videa třeba o líčení apod. ??
Napadlo, ale ne o líčení. V budoucnu se chystám natočitnějakou videoodpověd nejspíš :)
8.) Kdyby sis měla vybrat nějaké místo, kam by ses musela přestěhovat, kde by to bylo??
Asi Londýn. Ještě asi tak před rokem jsem tam chtěla žít. Ale čím víc jsem starší, tím si uvědomuju, že mám ráda své rodné město. A pokud ho jednou opustím, tak to bude hrozně těžké.
9.) Ke konci něco málo o tobě - jaká je tvoje oblíbenápísnička, barva, film...??
Tak já většinou poslouchám to, co se mi líbí. Ani nemám oblíbenou písničku, protože pokaždé se mi zalíbí něco jiného. Nejoblíbenější barva je černá... a řekla bych, že i zelená. A co se týče filmu, tak mám ráda romantické, u kterých si můžu poplakat :)
10.) Co děláš ve volném čase, když se nevěnuješ blogu??
Ráda čtu. Poslední dobou jsem to zanedbávala, ale teď se k tomu opět vracím. Pak ráda chodím ven s přáteli, dívám se na seriály... a nejraději píšu povídky :)

R. I. P. - Cory

15. července 2013 v 12:16 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Vím, že je toho plný internet, přesto to zde aspoň zmíním. V sobotu popoledni zemřel Cory Monteih. Bylo mu teprve 31 let a měl ani ne dva týdny před svatbou (aspoň tak jsem to četla). Můžete ho znát hlavně ze seriálu Glee, kde hrál Finna. Příčina smrti není zatím jasná, ale vypadá to na předávkování drogami.

15. 6. 2013
Dneska mě celkem překvapilo datum - myslela jsem si, že je tak o týden míň. Jinak mě taky mile překvapilo, že jste měli zájem o rozhovory, takže někdy tento týden zkusím zveřejnit první. Popravdě, nevím co dál napsat, protože jediné, co dělám je, že vymýšlím povídky, čtu upíří deníky, dívám se na glee a naruta a prohlížím videa na youtube - tohle je hrozně dobrý, těm holkám je tak 9-11 let. Jinak jsem si všimla, že tento týden není tak moc zlý téma týdne, takže možná i na to se tu něco objeví...

Nabídka, která se neodmítá

14. července 2013 v 17:53 | It doesn't matter |  Rozhovory
Ahoj. Zase jsem dostala jeden ze svých geniálních nápadů (nebo jsem spíše našla na jiném blogu). Jedná se o to, že bych na tomto blogu začala zveřejňovat rozhovory s vámy. Takže jestli byste měli zájem, tady je přihláška:

*jméno/přezdívka
*blog/jestli nemáte nevadí
*email, nebo fb, nebo skype

Já se vám potom ozvu na ten email/fb/skype. Tak snad někdo bude chtít...

Zázrak hoši, zázrak

13. července 2013 v 12:07 | It doesn't matter |  Diary
Ahoj. Tak jsem po týdnu konečně zpátky. Už jsem na vás opravdu těšila a blog mi strašně chyběl. Jinak jsem se vás nedávno ptala tady na blogu, jestli mám založit kanál na youtube, že bych tam dávala fan videa. Názor na to mi napsala jenom jedna osoba a bylo to, že mám. Takže jsem ho založila a nové video tam bude vždycky první den v měsíci - začnu v září. Vždycky jsem budu dávat odkaz.
Minulý týden
Takže k babičce jsme dojeli v neděli před obědem. Oběd byl otřesný a já ho jako normálně nejedla. Po obědě jeli matka s otcem domů a my sme tam s bráchem, babičkou, dědem a strejdem zůstali samy. Na večer jsme se ještě jeli projet na kole. Když na jste na kole neseděli víc než rok, tak je celkem těžký zajet nějakých pět kilometrů závodním tempem. Večer jsem strávila už jen čtením Pána prstenů. V ponděli jsme se šli po obědě koupat k "tetě" - ona to totiž není moje teta, ale říkáme jí tak. Mají velký bazén s vyhřívanou vodou ♥♥♥. Večer jsem zase strávila nad Pánem prstenů, kde jsem se konečně dočetla k místu, kde je poprvé Legolas ♥ a taky jsme zase šli jezdit na kolech - ujela jsem ještě míň než den předtím. Středa vypadala nějak podobně - vlastěn nějak podobně vypadal celý týden. Ve čtvrtek jsme dočetla Páana prstenů a začala jsem číst tu novou knížku J. K. Rowlingové - Prázdné místo. Kdo jste to nečetli tomu to můžu vřele doporučit - konec 6. a celá 7. část jsou hrozně napínavé, takže já jsem je přečetla na jeden zátah. Ještě k tomu přišel chlap, co měl zapojit internet. Kupodivu se mu to podařilo, ael celou dobu tam byl brácha. A tu chvíli, co jsem tam byla já jsem se dívala na Naruta. Blog jsem tam radši nepouštěla, aby se v tom strejda nehrabal. No a to je asi tak vše...